Top
Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Sayın Dost ve Müşterimiz...

Endüstriyel,ticari ve idari amaçla iştigal eden kuruluşlara, malzeme tedariki konusunda faaliyet göstermek üzere 2003 yılından itibaren hizmetinize sunduğumuz şirketimiz;

Siz değerli müşterilerimize 45 çalısına, 15 dağıtım aracı, 4000 m2 kapalı alanı ve zengin ürün çeşitleri ile 24 saat hizmet vermektedir.

Standartlarını, hem dünya markaları hem de yerli markalarla geliştirip yüz bin üzerinde ürün çeşitliliğiyse sunmaktadır.

Ayrıca; çalışma alanını ve profesyonel kadrosunu genişleterek Elektrik Proje ve Taahhüt hizmetlerinde aradığınız tüm hizmeti sizlere sunmaktadır.

Şirketimizin satış sırtlara günümüz rekabet koşullarına göre güncel olarak belirlenmektedir.

İntegral Endüstri, kaliteli, ekonomik ve en önemlisi de hızlı-güvenli servis politikası ile sizlere hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Bu doğrultuda müşterilerimizin her türlü taleplerini ivedilikle dikkate alıp faaliyetlerimizi sürdürmek ilkemizdir.

Sizlerin desteği ile başarı, kalite ve mutlu işbirliklerini gelecek yıllara taşımak en büyük hedefimizdir.

Saygılarımızla

İntegral Endüstri Teknik Mühendislik

İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Misyonumuz

Dünya standartlarına; çalışan hakları, çevre duyarlılığı ve eğitsel etkinlikler başta olmak üzere, çok boyutlu bir toplam kalite yönetimi benimseyerek ulaşan firmamız, kurumsal değerlerinde insan yaşamının önemi, çevre duyarlılığı, dürüst ve şeffaf yönetim ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini gerçekleştirme hedefindedir.

Vizyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz endüstri sektöründe; ürün çeşitliliği, teknik destek,servis-dağıtım ağı ve donanımlı personelimizle öncü kuruluş profilimize daha da değer katarak Türkiye'de aynı sektörde faaliyet gösteren kuruluşların önde gelenleri arasında yer almaktır.